МТС 099 1112233
Киевстар 068 1112233 Life 063 1112233 skype skype gmail 112233@gmail.com

Меч Київська русь на різьбленому щиті (на стіну)

Меч Київська Русь – це наступальна зброя з двосічним клинком, яка була придатна і для пішого, і для кінного воїна. Ця зброя вважається одним з найбільш шанованих предметів старовини. Військо Київської Русі по оснащенню різними видами мечів не поступалося арміям європейських країн. Згідно легендам, меч виступає як символ воїнства і свого роду «національною» російською зброєю. Зберігалися кращі мечі на могилах своїх колишніх господарів, під вівтарями і в скарбницях монастирів. Аналогічний зразок такого меча, що відноситься до XI століття, був виявлений при розкопках в місті Києві. На початку першого тисячоліття до нашої ери з'явився залізний меч, а бронзовий – у другому тисячолітті до нової ери. За традицією - від батька до сина передавався меч на Русі і вважався дорогим предметом озброєння. Він служив багатьом богатирям під час Ярослава Мудрого і Святополка.
Цей сувенірний зразок виконаний із сплаву кольорових металів і прикрашений художнім литтям і ручним гравіюванням. А персонаж давньоруських билин - казковий птах Сирен - зображена на декоративній накладці щитка.

Характеристики:

  • загальна довжина 95 см, клинок 74 см, ширина клинка 5 см, двулезвійний, один великий дол, нержавіюча сталь 40Х13, прилад - алюміній (під срібло), вага 1450 гр
  • щит - натуральне дерево, різьблення, лак, розмір 62 см х 28 см х 3см (довжина х ширина х товщина)
  • медальйон - алюміній (під срібло)

Виробництво: Україна