МТС 099 1112233
Киевстар 068 1112233 Life 063 1112233 skype skype gmail 112233@gmail.com

Кинджал східний (комплектується піхвами, підвіскою, на стіну)

Кинджал (походить від араб. Ханджар) – коротко-клинкова двосічна зброя, з прямим або іноді зігнутим клинком. Був винайдений ще в часи неоліту і на протязі багатьох століть грав роль бойової допоміжної зброї. Так само він був і стандартним спорядженням середньовічних воїнів. У Європі в XVI – XVII ст. самою широко поширеною зброєю вважався кинджал. Але після створення регулярної армії, поширюється вогнепальна зброя – в якості засобу озброєння кинджал почав переходити в більш традиційну сферу, як прикраса. У XVIII – першої третини XIX ст. кинджали перебували на озброєнні козацьких частин у Росії. Кинджали відрізнялися в обробці багатим розмаїттям.
Для того щоб виготовити даний сувенірний зразок використовувалися сплави кольорових металів і застосовувалися технології гравіювання, технології художнього лиття, а піхви прикрашалися стразами.

Характеристики:

  • загальна довжина 40 см, клинок 26 см, ширина клинка 3,2 см, дюралюміній, прилад алюміній з чорнінням (під срібло), інкрустований камінням Сваровськи, вага 430 гр
  • піхви - алюміній з чорнінням (під срібло), інкрустовані камінням Сваровськи
  • підвіска - натуральне дерево, різьблення, лак, діаметр 15 см, емблема - алюміній з чорнінням (під срібло)

Виробництво: Україна