МТС 099 1112233
Киевстар 068 1112233 Life 063 1112233 skype skype gmail 112233@gmail.com

Вишиванка чоловіча (1213)

Вишиванка чоловіча ( 1213 )

Одяг, який завжди в моді і є прекрасним доповненням стилю - це чоловіча вишиванка. Існує безліч фасонів і кольорів вишиванок, але кожна з них це оригінальний одяг, який пошито з натуральної тканини.

Дана модель вишиванки виготовлена ​​з 100 % льону. Такий склад одягу робить її дуже комфортною і приємною під час шкарпетки. Натуральний матеріал це гарантія того, що на шкірі не з'явиться алергічної реакції, як, наприклад, після синтетичних речей. У такій сорочці ви будете відчувати комфорт навіть в самий жаркий літній день. За вишиванкою не потрібно особливого догляду, вона прекрасно відпирається навіть від самих складних забруднень і прослужить не один рік, зберігаючи свій привабливий зовнішній вигляд.

Вишита сорочка - це еталон стилю, вона відмінно підкреслить тонкий чоловічий смак, повністю відповідаючи сучасним модним тенденціям. Сорочка з вишивкою - це традиційний одяг, який має властивості оберега. Так, за переказами вишивка на одязі захищає свого господаря і приваблює щастя й удачу до нього. Не дарма вишивка знаходяться біля грудей, тобто біля серця.

Перевага вишиванки в тому, що її можна носити як одяг на кожен день і як елегантний традиційний наряд для особливих урочистих заходів. Мода диктує свої правила, і вони стосуються вишиванок. Такі сорочки можна носити з джинсами і класичними брюками зі стрілками, з шортами і стильними штанами. Чоловіча вишиванка буде гармонійно виглядати з будь-яким нарядом і в будь-якій ситуації .

Вишиванка - це національний одяг України. Вона прикрашає будь-який одяг і навіть предмети побуту, оскільки оберігає свого господаря і дарує удачу в справах. Якщо для вас важливі традиції свого народу, то у вашому гардеробі обов'язково буде чоловіча вишиванка.

Ми пропонуємо вам широкий вибір вишиванок на будь-який смак. Якщо ви хочете купити чоловічу вишиванку, то краще робити це у нас.

Характеристики:

  •     Вишивка - Волошки;
  •     Тканина - льон;
  •     Розмір: 46-60.
  •     Машинна вишивка.