МТС 099 1112233
Киевстар 068 1112233 Life 063 1112233 skype skype gmail 112233@gmail.com

Вишиванка чоловіча (1205)

Вишиванка чоловіча ( 1205 )

Традиційна чоловіча вишиванка - справжня окраса чоловіка і важливий елемент стилю. Такі сорочки розрізняються фасоном, кольором, складом тканини, але дана модель заслуговує особливої ​​уваги. Її склад - 100% льон. Завдяки цьому сорочка буде приємно прилягати до тіла. У ній Вам буде комфортно навіть в самий жаркий літній день. Вишиванка хороша тим, що не вимагає особливого догляду і легко відпирається. Така сорочка не буде викликати алергію через натуральності тканини.

Ця вишита сорочка з відкладним коміром підкреслить тонкий смак будь-якого чоловіка і додасть оригінальності в образ. Крім того, цей одяг відповідає всім останнім тенденціям в моді і при цьому є традиційною. За переказами, вишивка на грудях буде захищати господаря сорочки від руйнування і приверне удачу. Наші пращури часто носили сорочки з вишивкою саме в цьому місці.

Вагома перевага вишиванки - її носять як у повсякденних умовах, так і в урочистих випадках. Модні експерти рекомендують носити її з джинсами, строгими брюками, бавовняними штанами або навіть з шортами. Дуже стильно чоловіча вишиванка виглядає у поєднанні з класичним костюмом.

Вишиванка по праву вважається «самим» національним одягом в Україні. У давнину вона використовувалася не тільки в народному костюмі, а й у побуті . Традиційно українські костюми прикрашалися багатою і різноманітною вишивкою. Жіночі та чоловічі сорочки, верхній одяг, головні убори - все це прикрашалося і продовжує прикрашатися вишивкою. Орнаменти, колірна гамма, композиції з великим старовини передавалися з покоління в покоління. Якщо ви цінуєте традиції, то чоловіча вишиванка просто необхідна у вашому гардеробі.

Вам потрібно купити чоловічу вишиванку? Пропонуємо вам вибрати вишиванку з натуральних матеріалів!


Характеристики:

  •     Вишивка - Богун ;
  •     Тканина - льон ;
  •     Комір - відкладний ;
  •     Розмір: 46-60 ;
  •     Машинна вишивка.