МТС 099 1112233
Киевстар 068 1112233 Life 063 1112233 skype skype gmail 112233@gmail.com

 Купити шаровари

Вирішили купити шаровари? Наш інтернет магазин для козаків «ВсеКозаку» пропонує купити шаровари не тільки стандартного зразка, але і спеціально для Вас пошити шаровари з урахуванням усіх побажань.

Зараз в наявності такі шаровари:

Якщо Ви цікавитеся шароварами, то напевно знаєте, що Ушаков у своєму тлумачному Словнику трактує «шаровари», як широкі штани, які заправляються зазвичай в чоботи. Шаровари є частиною національної козацького одягу. Зауважимо тільки, для того щоб купити шаровари, не обов'язково треба бути запорізьким козаком. Багато людей, які в своєму світогляді підтримують національні традиції і культуру, люблять Україну та її історію, нерідко прагнуть придбати відповідну атрибутику, точніше купити шаровари. І цей стан речей відбивається не тільки в нашій країні, але і в ряді інших держав. Так, наприклад, на кімоно (традиційний японський одяг) попит не зменшується, а зростає з кожним роком. У нас також тренд на козацький одяг йде в ногу з часом.

В нашому інтернет-магазині ВсеКозаку ви можете не тільки купити шаровари, але й різноманітну зброю: купити нагайку і купити шаблю.

Справжня козача форма не може вважатися завершеною без таких складових частин, як козацька шапка і, звичайно ж, шаровари.

Дані істориків і археологів свідчать про те, що крій козацьких шароварів дуже схожий зі штанами, залишки яких були знайдені при розкопках територій древніх скіфських поселень. Це наштовхує на думку, що козацькі шаровари прийшли з національної спадщини скіфів. Таке припущення може бути виправдане і тим фактом, що козаки, так само як і скіфи, багато часу проводили верхи на коні. При цьому вільні і зручні шаровари підходили для верхової їзди найкращим чином.

Згідно іншої версії, поява шароварів пов'язують з тим, що козачками на той момент ставали татарки і туркені, яких привозили з собою з військових походів козаки. При цьому улюбленими шатами тих східних жінок були так звані «шальвар каміз» - широкі легкі штани. Так як жінкам не прийнято в тодішньому місцевому менталітеті носити штани, поступово цей елемент моделі узвичаївся до козаків-чоловіків. Також різновид штанів такого крою був досить поширений і в інших країнах, і при цьому назва часто перекликалося з назвою країни. Так в Афганістані, такі штани іменувалися «Афган» і носилися виключно чоловіками.

Шаровари настільки прижилися в повсякденному житті козаків, що їх пошиття і носіння стали контролюватися на рівні керівництва громади. Ще в минулому сторіччі офіційно був випущений документ, що регламентує козацький одяг. Згідно витягу з наказом по військовому відомству № 305 від 13 листопада 1892 року, викрійка шароварів мала строгі фіксовані значення і розміри.

Шаровари, які зазвичай виготовлялися з одного сукна з мундиром, зшивалися з двох половинок по бічних швах. Крок штанини повинен бути достатньо широким, щоб не сковувати рух людини під час фізичних вправ, при цьому штанини від кроку звужуються в області від коліна до щиколотки. Для міцності шароварів бічні розрізи підшиваються тасьмою або полотняною смужкою. Як Ви бачите, на перший погляд прості шаровари мають досить складну викрійку.

В нашому магазині ВсеКозаку Ви зможете придбати шаровари, які повністю відповідають справжнім шароварам козаків.

В залежності від ширини і тканини, використовуваної при пошитті, купити шаровари можна по досить доступними цінами, починаючи від 100 грн до 300 грн. Існують і більш дорогі моделі, що відрізняються наявністю високоякісної тканини, ціна такої продукції – від 300 грн. Також Ви можете замовити індивідуальне пошиття шароварів або ж купити шаровари з машинною і навіть з ручною вишивкою.

Магазин ВсеКозаку чітко дотримується низької цінової політики, при цьому дозволяючи запропонувати якісний товар. У нас можна купити шаровари на різний смак і за хорошими цінами. Доступність покупок через інтернет вже не новинка, а вже відомий факт. На Заході, а тепер і на Україні, поступово торгівля перейшла у віртуальний світ. Це обумовлено відмовою від додаткових витрат на утримання магазину, що дозволило покупцям економити час і гроші.