МТС 099 1112233
Киевстар 068 1112233 Life 063 1112233 skype skype gmail 112233@gmail.com

Книга "Україна-козацька держава"

Книга "Україна - козацька держава"

Чудова добірка козацьких старожитностей, справжнього історичного козацтва, а не "намальованіх Імперією" лубочних швидких холопів. Більше 1200 сторінок А3 формату, хорошого паперу, якісної поліграфії, наповнених ілюстраціями та документальними свідченнями. Збір матеріалів для книги "Україна - козацька держава" відбувався більше 5 років практично по всій Україні і навіть за її межами.

Книга "Україна-козацька держава" - єдиний у своєму роді приклад одностайного визнання чудової роботи авторів і всієї команди, яка приймала участь в роботі над виданням. Книга отримала відразу 3 найвищих премії в Україні - Книга 2005 року, Шевченківську премію 2005 року і була визнана "Краща книга України 2006".

У книзі "Україна - козацька держава" міститься багато корисної інформації і для розуміння сучасної геополітичної ситуації. Так, наприклад, досить згадати, що символ верховної влади в козацтві зберігається на даний момент у Варшаві - це булава Богдана Хмельницького, зроблена за замовленням "" з рогу білого носорога прикрашена сріблом з черню та різьбою по слонячих іклі ". Ця давня почесна традиція дійшла і до сьогоднішнього часу - так президентові України в момент інавгурації вручають символічну булаву.

Книга Україна-козацька держава

- Енциклопедія справжнього козака і цим все сказано.

В наявності: червоний, зелений кольори обкладинки (шкіра, 2 видання, 2007 рік Емма, версія Оригінал).

На замовлення можливі дорожчі, подарункові версії книга "Україна-козацька держава".